Bezpłatna wycena naprawy On-Line

Formualrz diagnozy drukarki

Zapraszamy do skorzystania z darmowej diagnozy i wyceny naprawy drukarki. Po wypełnieniu poniższego formularza diagnozy drukarki, skontaktujemy się z Państwem i podamy prawdopodobne przyczyny usterki oraz orientacyjny koszt naprawy drukarki. Proszę pamiętać, że nie zawsze uda się prawidłowo diagnozować drukarkę zdalnie a najlepszym rozwiązaniem jest wezwanie naszego serwisu aby dokonał tego na żywo. Na zapytania o wycenę/diagnozę odpowiadamy najszybciej jak to możliwe, zazwyczaj w ciągu godziny. wypełnij dane poniżej:

Model drukarki to np. w przypadku drukarki Brother: DCP-j105, MFC-6920dw, w przypadku drukarek HP: LaserJet p1102, OfficeJet 1510, Deskjet F2480 lub drukarki Epson np: WF-6000, SX425, LQ800, drukarki Canon np.: Pixma MG5250, MP550 oraz drukarki Samsung np.: ML2010, CLX-3305 itp.

możesz wybrać kilka

Wyświetla komunikat? Podaje jakiś kod błędu? Napisz jaki.

jeśli chcesz dodać coś jeszcze to napisz właśnie tutaj

Zgadzam się na otrzymywanie od SERWISU DRUKAREK prowadzonego przez SYMBAJT Bartłomiej Witczak na wskazany przeze mnie adres email i nr telefonu (w tym także SMS/MMS), informacji związanych z ofertą serwisową drukarki. Zgodę można wycofać w każdym czasie wysyłając email pod adres: rodo@symbajt.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych osobowych jest firma SYMBAJT Bartłomiej Witczak. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane tylko w celu komunikacji dotyczącej oferty serwisowej emailem, telefonicznej oraz SMS/MMS.