Bezpłatna wycena naprawy On-Line

Zapraszamy do skorzystania z darmowej diagnozy i wyceny naprawy drukarki. Po wypełnieniu poniższego formularza diagnozy drukarki, skontaktujemy się z Państwem i podamy prawdopodobne przyczyny usterki oraz orientacyjny koszt naprawy drukarki.

Proszę pamiętać, że nie zawsze uda się prawidłowo diagnozować drukarkę zdalnie a najlepszym rozwiązaniem jest wezwanie naszego serwisu aby dokonał tego na żywo.

Na zapytania o wycenę/diagnozę odpowiadamy najszybciej jak to możliwe, zazwyczaj w ciągu godziny.

Formualrz diagnozy drukarki

wypełnij dane poniżej:

Model drukarki to np. w przypadku drukarki Brother: DCP-j105, MFC-6920dw, w przypadku drukarek HP: LaserJet p1102, OfficeJet 1510, Deskjet F2480 lub drukarki Epson np: WF-6000, SX425, LQ800, drukarki Canon np.: Pixma MG5250, MP550 oraz drukarki Samsung np.: ML2010, CLX-3305 itp.

możesz wybrać kilka

Wyświetla komunikat? Podaje jakiś kod błędu? Napisz jaki.

jeśli chcesz dodać coś jeszcze to napisz właśnie tutaj

na ten adres email wyślemy bezpłatną diagnozę i wycenę

Zgadzam się na otrzymywanie od SERWISU DRUKAREK prowadzonego przez SYMBAJT Bartłomiej Witczak na wskazany przeze mnie adres email i nr telefonu (w tym także SMS/MMS), informacji związanych z ofertą serwisową drukarki. Zgodę można wycofać w każdym czasie wysyłając email pod adres: rodo@symbajt.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych osobowych jest firma SYMBAJT Bartłomiej Witczak. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane tylko w celu komunikacji dotyczącej oferty serwisowej emailem, telefonicznej oraz SMS/MMS.