Jaką drukarkę kupić?

Jaką drukarkę wybrać? To pytanie serwisant drukarek słyszy bardzo często. Bywa i tak, że drukarki nie opłaca się naprawiać i niestety trzeba kupić nową. Oczywiście odpowiedź nie jest prosta. Każdy ma inne wymagania, kryteria i zapotrzebowanie na wydruk. Niektórzy chcą drukować dużo faktur, inni kolorowych wykresów a kolejni chcą móc wydrukować fotografię. Wiadomo, że w sklepach elektronicznych można podpytać sprzedawcy lub on-line skorzystać z zaawansowanego wyszukiwania drukarki. Niestety często w sklepach promowane są konkretne urządzenia, które zazwyczaj nie są drogie w zakupie ale w późniejszej eksploatacji (tusze, tonery), na tym polega dzisiejszy marketing.

Jako serwis drukarek wiemy na co zwracać uwagę podczas zakupu drukarki. Możemy także przewidzieć jak będzie sprawować się drukarka w danych warunkach i obciążeniu np. drukarka do domu, dla studenta czy drukarka do biura.

Na stronie Tusze Tonery Łódź przedstawiamy polecane drukarki tanie w eksploatacji, zapraszamy!


Poniżej przygotowaliśmy formularz, który pomoże nam wskazać konkretne i najlepsze rozwiązanie dla Państwa.

Formularz doboru drukarki

podaj co oczekujesz od nowej drukarki

Zgadzam się na otrzymywanie od SERWISU DRUKAREK prowadzonego przez SYMBAJT Bartłomiej Witczak na wskazany przeze mnie adres email i nr telefonu (w tym także SMS/MMS), informacji związanych z ofertą serwisową i sprzedaży drukarek. Zgodę można wycofać w każdym czasie wysyłając email pod adres: rodo@symbajt.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych osobowych jest firma SYMBAJT Bartłomiej Witczak. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane tylko w celu komunikacji dotyczącej oferty sprzedaży i serwisu drukarki emailem, telefonicznej oraz SMS/MMS.