Przekaż drukarkę do serwisu za pomocą paczkomatu

paczkomat - wysyłkowa naprawa serwis drukarek

Zachęcamy do skorzystania z możliwości przekazania naszemu serwisowi drukarek za pomocą Paczkomatów (usługa INPOST „Podaj Dalej”)

Usługa ta polega na pozostawieniu drukarki w paczkomacie INPOST na terenie Łodzi w celu odebrania jej przez nasz serwis drukarek.

Paczkę należy nadać do tego samego paczkomatu z którego wysyłamy a usługa „INPOST Podaj dalej” aktywuje się automatycznie.

Nadawanie paczki bezpośrednio z paczkomatu

Jedynym kosztem jest koszt pobierany przez INPOST.

Koszt takiego nadania jest standardowy, czyli cena pozostaje taka jak za standardową wysyłkę z paczkomatu do paczkomatu.

Nasz serwis drukarek nie pobiera opłat dodatkowych za odbiór drukarki do paczkomatu na terenie Łodzi. W przypadku naprawy drukarki koszt zwrotu pokrywa nasz serwis, jeśli drukarki nie uda się nam naprawić lub klient zrezygnuje z naprawy, wystawiamy diagnozę i zwracamy drukarkę do paczkomatu pobierając opłatę 25 zł netto.

Zaletą takiej formy przekazania sprzętu, jest to, że drukarka pozostaje w paczkomacie i odbierana jest przez nasz serwis drukarek. Pomijany jest proces transportu kurierem, magazynu, sortowni itp.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej usługi w Paczkomatach INPOST w okolicach Łodzi np. Konstantynów Łódzki, Pabianice, Zgierz, Tuszyn, Andrespol, Aleksandrów Łódzki, Brzeziny prosimy o kontakt, ustalimy warunki indywidualnie.

więcej na stronach INPOST:

https://inpost.pl/wysylam-jak-nadac-paczke-w-paczkomacie

https://inpost.pl/aktualnosci-inpost-wprowadza-usluge-podaj-dalej

https://inpost.pl/pomoc-jak-nadac-paczke-paczkomatowa-bezposrednio-w-maszynie